Aquaman (2018)
Yazar Mesaj
by King
Tarih: 01:21:15 25/08/2018

Babası bir deniz fenercisi,annesi ise soylu bir kraliçe ve hayatın bu iki ayrı dünyaya sahip olan insanı bir kaza sonucu karşılaştırmaktadır. Hem uçsuz bucaksız denizlere hemde karaya ait olan kralımız Artur doğmuş olur.

Artur küçük bir çocuk olduğundan henüz bunları bilmemektedir taaki bir okul gezisine dek.Artur ile alay eden ve onu incitmeye çalışan çocuklara engel olan deniz canlıları ile karşı karşıya gelirler ve korkarlar artur hariç.Ve bu olaydan sonra artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır.

Artık artur büyüyüp yetkişkin bir birey olmuştur.Hayatı bir kez daha denizden çıka gelen haber ile değişecektir.Çünkü kötü kardeşi Orm deniz üzerinde yaşayan canlılara savaş getirmektedir ve bunu durduracak tek kişi ise kendisidir. Fakat artur bu habere henüz hazırlıklı değildir çünkü ne karadan nede denizden vazgeçebilmektedir.Bir kralın erdemi zamansız gelen haber ile daha da yükselirmiş artura da aynısı olmuştur.Hem kara halkı için hemde deniz halkı için hak sahibi olduğu krallık ve huzur için denizlere geri döner.

Ve kardeşine meydana okur.

Artur kardeşini yenebilecek mi? Hak sahibi olduğu krallığı , hem kara hemde denize barış ve huzuru getirecek mi?

Etkileyici ses ve görüntü kalitesi ise Aquaman - 2018 Fragmanı:

Yönetmen Koltuğunda : James Wan

Yazarları: Paul Norris ve Mort Weisinger

Starları: Amber Heard,Jason Momoa ve Nichole Kidman

Türkiye için gösterim Tarihi : 21 Aralık 2018

Aquaman için özel olarak seçtiğimiz filmden ve kamera arkası görüntüler...