Google Chrome ile Instagrama Giriş Eklentisi
Yazar Mesaj
by King
Tarih: 13:15:05 21/08/2018

Google Chrome Instagrama giriş eklentisi ; bildiğiniz gibi Instagram internet üzerinden sadece yorum yapmanıza izin veriyor.Fotoğraf paylaşımı, çoklu paylaşımda dahil olmak üzere internet üzerinden giriş yapan kullanıcılar için bu özellikler şu anda pasif konumda.

Bu durum için sizlere sunacağım işinize yarar güzel bir Chrome eklentisi ile bu sorunu çözebileceksiniz.Instagram üzerinde kullandığınız tüm fonksyionların hepsini kullanabileceğiniz ve size bildirim sistemi ile geri dönüşleri gösterecek çok güzel bir sistem.

Eklentiyi kullnabilmeniz için yapmanız gereken Google Chrome tarayıcısı ile aşağıdaki bulunan linke tıklamak.Bu işlem sonrasında aşağıda bulunan link sizi Google Chrome Web Mağazasına götürecek.

Açılan pencereden Chrome Ekle düğmesine tıklayarak eklentinin tarayıcınız üzerinde kurulmasına izin verin.Bu işlem internet bağlantınızın durumuna göre sürecektir.KB cinsinden bir eklenti olduğu için kurulum hızlıca gerçekleştirilecektir.

Kurulum işlemi bittikten sonra sağ üst köşede bulunan alanda size programın kurulduğuna dair bir ikon simgesini görmeniz gerekli.İkona tıklayarak artık tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Siteye Git